Tapu Kadastro Personel Alımı 2012

merve | 6/18/2011 | 0 comments

50 bin yeni eleman alımı yapılacaktır

Tıklayın, formu doldurun, Amerika'da çalışma fırsatı yakalayın

Yurt dışında çalışma fırsatı için formu doldurun


Tapu Kadastro personel alımı 2012, çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 2011 yılında mühendis, teknisyen, uzman, büro personeli, arşiv uzmanı, programcı gibi alanlarda memur alımı yapmıştır. Yaptığı alımlarla da pek çok iş arayan elemana iş umudu olmuştur.Tapu Kadastro’ya iş başvurusu yapmak için şahsen bir bölge müdürlüğüne gitmek gerekmektedir. Başvuru için gerekli belgeleri tamamladıktan sonra iş başvurularınızı yapabilirsiniz. Tapu Kadastro’nun bazı unvanları sınava tabidir, bazı unvanları değildir. Sınava tabi olanlar, KPSS başarı puanına göre seçilmektedir. Sınava katılmaya hak kazanan adaylar kurumun resmi websitesinden duyurulmaktadır.

Tapu Kadastro’nun 2012 personel alımıyla ilgili ilanlarını önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, kariyer hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız sitemizi takip ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizi sık sık ziyaret etmeye devam edip, size uygun ilanlara başvurularınızı yapmayı unutmayın.

Tıklayın, formu doldurun, Amerika'da çalışma fırsatı yakalayın

Etiketler: , , ,

Yazı Beğendiysen Paylaş ya da Gönder

0 comments

1.Yazıyla veya siteyle ilgili yorumlarınızı yazabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

2.Yorumlama biçimi kutucuğundan Adı/Url 'yi seçerek, isminizi ve dilerseniz mail veya site adresinizi yazıp yorumunuzu sahipsiz bırakmayın

En Çok Okunan Yazılar